cenkcuda

[ TRT 1 ] Brezilya Arjantin maçı canli izle, TRT 1 HD maç linkleri Selçuk Sports HD izle

Brezilya Arjantin maçı canli izle, TRT 1
Brezilya Arjantin maçı canli izle, TRT 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2012 UEFA Dünya kupasında turnuvasında Brezilya ile Arjantin karşı karşıya gelecek. 22 Eylül 2022 gecesi saat 23:30’da oynanacak karşılaşma TRT Spor ve TRT HD ekranlarında ekranlarından canlı yayınlanacak.

Brezilya Arjantin maçı canli izle

Maç askıya alındı!

Güney Amerika Futbol Konfederasyonu (CONMEBOL), maçın askıya alındığını ve hakem ile gözlemcilerin maç hakkındaki raporunun FIFA Disiplin Komitesi’ne iletileceğini açıkladı.

Antonio Barra Torres: Bu tam bir itaatsizlik

Brezilya Sağlık Kurulu CEO’su Antonio Barra Torres, yaşanan olayla ilgili, 4 oyuncunun sınır dışı için karantinaya alınması gerekiyordu ama bunu uygulamadılar. Stada gittiler, sahaya girdiler, bu tam bir itaatsizlik.” dedi.

Maçtan önce sınır dışı isteği!

Brezilya ile Arjantin, 2022 FIFA Dünya Kupası elemelerinde Sao Paulo’da karşılaştı. Dev maç öncesi ise yine olay çıktı. Brezilya tarafı Arjantin takımından 4 oyuncunun sınır dışı edilmesi için resmi bildiri yayınladı.

Brezilya Arjantin maçı canli

Brezilya Arjantin maçı

Karantina kararı sorun oldu

Brezilya’nın karantina uyguladığı ülkelerden gelen oyuncuların 14 gün gözlem altına kalma kararı var. Sözü geçen dört oyuncunun yanlış bilgi vererek sağlık protokolünü ihlal ettiği gerekçesi ile Brezilya Ulusal Sağlık Gözetleme Kurumu sınır dışı bildirisi yayınladı. Maçtan iki saat önce yayınlanan karar tamamı İngiltere Premier Lig oyuncuları için alındı.

Brezilya Arjantin maçı canli izle

22 Eylül 2022 Perşembe günü saat 23:00’da başlayan müsabaka Brezilya’daki Maracana’da oynanıyor.

İki takım arasında oynanan son maçı Arjantin 1-0 kazanmıştı.

Arjantin grupta Şili ile beraber kalmış sonrasında Uruguay, Paraguay ve Bolivya’yı mağlup etmişti. Çeyrek finalde Ekvador’u, yarı finalde Kolombiya’yı elemişti. Brezilya ise grupta Venezuela, Peru ve Kolombiya’yı yenmiş, Ekvador’la berabere kalmıştı. Çeyrek finalde Şili’yi, yarı finalde ise Peru’yu eleyerek finale kalmıştı. 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir